По буднях з 9:00 до 19:00

Обмін і повернення, гарантія товару

Відповідно до статті 9 Закону про захист прав споживачів, ви маєте право обміняти товар належної якості (не був у вживанні і збереженні товарного вигляду, з усіма частинами і упаковкою) протягом 14 днів:

1. Якщо товар, який був доставлений не відповідає моделі або кольору, який вказаний в оформленому замовленні - обмін та доставка на відповідний за рахунок інтернет-магазину.

2. Якщо товар, який був замовлений вами не підійшов/не сподобався за кольором, розміром або іншим конструктивним особливостям - обмін та доставка за рахунок покупця.
Настійно рекомендуємо уважно підходити до вибору товару і оформлення замовлення.

Ви також маєте право повернути Товар належної якості протягом 14 днів з дня отримання Товару.

Для того щоб повернути товар належної якості необхідно:

  • зберегти товарний вигляд і споживчі властивості;
  • не вносити ніяких змін у конструкцію товару;
  • зберегти заводські ярлики і пломби на товар;
  • не використовувати, не мочити, не міняти упаковку, тощо;
  • щоб на товар були відсутні сліди використання, механічних пошкоджень, дії вологи або інші ознаки негативних зовнішніх впливів;
  • щоб була збережена оригінальна упаковка товару, товарний вид упаковки не був зіпсований.

У разі якщо Ви бажаєте повернути товар, придбаний за спеціальною акції спільно з іншим товаром, отриманими зі знижкою або безкоштовно, необхідно повернути і такий інший Товар.

Перед тим як забрати у Вас товар ми оглянемо його і перевіримо, чи виконуються умови повернення товару, та, потім проінформуємо Вас про Ваше право на повернення.

Ми зробимо повернення грошових коштів, сплачених Вами за повернений Товар належної якості до закінчення 5 робочих днів після надання Вами і перевірки переданого Вами товару.

При цьому варто зважити на те, що на законодавчому рівні встановлено перелік товарів належної якості, які не підлягають поверненню (Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року за № 172).