По буднях з 9:00 до 19:00

Інформація про оплату замовлень

Ви можете оплатити своє замовлення двома способами:

- переказом на картку або розрахунковий рахунок, ми відправимо Вам реквізити по СМС після підтвердження замовлення. Оплатити можна в мобільному додатку Вашого банку, через платіжний термінал або в касі будь-якого банку України.

- післяплатою, при отриманні товарів на відділенні Нової Пошти, при цьому Ви додатково оплачуєте комісію за переказ грошей: 20 грн+2% від суми замовлення.


Угода між продавцем та покупцем

1. Загальні положення

Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в особі менеджера сайту в момент оформлення замовлення.

При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, визначеними цією Угодою. Акцептом цього договору покупцем є розміщення замовлення через сайт Інтернет-магазину.

Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.

Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, у зв'язку з чим Клієнт зобов'язується регулярно відстежувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

Для оформлення замовлення необхідно вказати фактичні контактні дані Клієнта в Інтернет-магазині.

Продавець не несе відповідальності за достовірність інформації, яку надає Клієнт при оформленні замовлення.

Замовлення Клієнта може бути оформлене в Інтернет-магазині самостійно або по контактних номерах на сайті.

Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про орієнтовну очікувану дату отримання Товара Клієнту.

Якщо Клієнтом оформлене Замовлення на Товар у кількості більшій, ніж є в наявності у Продавця, Продавець інформує Клієнта за допомогою направлення повідомлення електронною поштою, у мессенджер або по телефону, вказаному Клієнтом при оформленні Замовлення, про те, коли буде недостатня кількість Товару. Клієнт має право погодитися прийняти Товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати цю позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати це Замовлення.

Товар представлений у каталозі через фото-зразки та текстовий опис, є власністю Інтернет-магазину.

Представлені фото - зразки містять один і більше видів товару певного найменування та текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, вартість за одиницю продукції, мають відомості про основні споживчі властивості товару.

Деякі Товари можуть відрізнятись від представлених на фотографії, а саме відтінок, малюнок на корпусі обладнання, колір корпусу тощо. У разі виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей та характеристик Товару перед оформленням Замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця.

Не пізніше 1-ї доби, після передоплати, у разі анулювання передоплаченого замовлення, сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту узгодженим сторонами способом, пізніше за 1-у добу - клієнт зобов'язаний викупити замовлення.