По буднях з 9:00 до 19:00

Про компанію bearking.ua

  • Компанія BEARKING Ukraine реалізує воблери, силіконові приманки, котушки, спінінги, шнури, коробки, рибальські аксесуари та іншу рибальську продукцію в Україні.
  • Ми здійснюємо закупівлі товарів безпосередньо у фабрик в Китаї або офіційних представників. Наша компанія більше 7 років на українському ринку і за цей, порівняно невеликий, годину ми заслужили довіру серед клієнтів і партнерів.
  • За рік до нас звертаються понад 150 000 клієнтів, з нами співпрацюють багато рибальських магазинів, ми стали офіційним партнером компанії Bearking®, Allblue, Tsurinoya.
  • Всі наші фахівці володіють досвідом в рибальській сфері і ми зможемо Вам запропонувати товари, які будуть необхідні для поставлених завдань!

Інтернет-магазин bearking.ua - це зручний сайт з вибором товарів, який дозволить здійснити покупку лише в кілька кліків.

Купувати у нас:

Зручно
Наш інтернет-магазин забезпечує клієнтів необхідними товарами представленими на сайті та дбає про те, щоб пропонований продукт був корисним. На нашому сайті ви знайдете риболовні принади для різноманітної хижої риби.

Надійно
Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, щоб зробити покупку ще зручнішою, швидшою та безпечнішою.

Цікаво та корисно
На нашому сайті ви з легкістю знайдете всю інформацію про товар. Зручний каталог створений спеціально для того, щоб максимально спростити пошуки.

Сучасно та оригінально
Ми намагаємось постійно оновлювати асортимент, орієнтуючись на останні сучасні тренди. У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати щось цікаве для себе або зробити приємний подарунок близьким людям.