По буднях з 9:00 до 19:00

Блешні


Оберіть підкатегорію


Серед найпоширеніших рибальських снастей виділяються блешні, вони одні з найстаріших приманок для риболовлі. Вони активно застосовуються в якості приманки для лову на спінінг хижої риби. Переважно на блешню ловитися щука і окунь. Хоча, досвідчені рибалки можуть з легкістю зловити судака, жереха і навіть ляща, плотву та іншу велику мирну рибу.

У ящику практично кожного завзятого рибалки можна знайти різні види блешень. Це може бути: зимові та літні; коливалки, обертові, акустичні і т.д. фактично повноцінної заміни блешням не існує. Так, їх основними конкурентами виступають воблери, проте вони всіх можливостей блешень абсолютно не перекривають.

Збираючись на риболовлю, слід визначитися з тим, яку саме блешню з собою взяти (вид, форма, колір). У ясну погоду будуть актуальні вироби жовтого або мідного відтінків, що не дають абсолютно ніяких відблисків. У похмурі дні уловистими стануть блешні білого, жовтого і сріблястого відтінків.

Головним критерієм вибору блешні є сезон рибної ловлі. Наприклад, літні та зимові моделі мають ряд характерних змін. При закиданні і проводці літні моделі в товщі води рухаються горизонтально, а зимові, навпаки, вертикально.

Бувалі рибалки з собою завжди беруть запас блешень хоча б з декількох розмірів. Це пояснюється тим, що вгадати точно, яка приманка буде ефективніше в конкретних обставинах, просто неможливо. Більш того, при обриві шнура завжди стане в нагоді запасний варіант блешні.

Якщо вам необхідно підібрати реально працюючі, при цьому, недорогі блешня, запрошуємо зробити покупку в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. У нас Ви знайдете вигідні пропозиції і гарантовано залишитеся задоволені придбаною продукцією.