По буднях з 9:00 до 19:00

Обертові блешні - ВертушкиОбертові блешні - досить поширені штучні приманки, розраховані на спокусу практично будь-якого хижака. Приваблюють вони своєю універсальністю, легкістю управління і надзвичайно високою уловистістю. Принцип роботи приманки очевидний - обертання пелюстки навколо своєї осі. "Вертушка", як рибалки часто називають цю приманку, ідеально підходить для початківців спінінгістів. З неї найлегше починати освоєння спінінгової снасті. Обертова блешня є однією з найбільш контрольованих приманок.

Для розуміння і відчуття гри такої блешні, достатньо всього пару проводок. На перший погляд, конструкція і робота приманки дуже проста, проте вона неймовірно сильно привертає увагу хижака, часом, навіть занадто пасивного. Під час проводки пелюстка створює найсильніший гідроакустичний і візуальний ефекти, здатні «розбудити» навіть зовсім байдужу рибу. Вертушки - приманки універсальні. Використовувати їх можна на течії і в спокійній воді. Обертові блешні можна проводити в різних горизонтах - під поверхнею, в півводи, в придонному шарі. У будь-якому випадку, результат лову буде успішним.

До основних переваг обертових блешень відносяться:

  • Симетрична і рівномірна гра приманки.
  • Створення високочастотних хвиль в процесі обертання пелюстки.
  • Можливість облову всіх шарів води.
  • Точний і дальній закид.

Мінімальна ймовірність зачепів, завдяки обертанню пелюстки, що виступає в якості своєрідного захисту від рослинності у воді.

Вибрати необхідну обертову блешню за заданими вами параметрами радимо в нашому інтернет-магазині. Бажано, щоб у Вашому арсеналі були блешні під будь-які умови риболовлі і під будь-яку погоду. Це істотно підвищить шанси зловити довгоочікуваний трофей.

В категорії немає товарів