По буднях з 9:00 до 19:00

Поролонові приманкиПоролонові приманки ще були популярними до масової появи силіконових моделей, таких як віброхвости і твістери. Зараз вони користуються таким же попитом, оскільки є ефективним варіантом для лову судака, щуки та інших хижаків особливо в коряжнику. Навіть в руках недосвідченого рибалки поролонова приманка покаже прекрасні результати.

Привертають поролонові приманки увагу навіть дуже пасивних хижаків. Серед колосальної кількості переваг даних виробів, необхідно виділити такі:

  • Дешевизна і доступність.
  • Відмінна уловистість.
  • Робота, як на активних, так і на пасивних риб.
  • Універсальність для українських водойм, річок та інших місць для риболовлі.

Поролонові приманки не шкода втратити, тому що ціна на них дуже низька. Приманки з поролону за фізичними властивостями істотно відрізняються від силіконових. Так, поролон пористий і добре вбирає вологу, тому він стає потопаючим при всмоктуванні рідини. А ось силікон при контакті з водою не змінює свої характеристики.
Кожен рибалка віддає перевагу тим приманкам, які йому підходять більше за ціновим сегментом і індивідуальним побажанням. У нашому каталозі ви обов'язково знайдете поролонові приманки різних конфігурацій за розумною вартістю.

В категорії немає товарів