По буднях з 9:00 до 19:00

Блешні - КоливалкиБлешні, що коливаються - штучні приманки, які відносяться до одних з найдавніших принад. При цьому, незважаючи на час, свої хороші показники уловистості вони не втратили. Інтерес рибалок до таких видів блешень з кожним роком тільки зростає.

Конструкція приманки нехитра. Блешня складається з обробленого металу невеликого розміру. З одного боку виріб кріпиться до волосіні або шнуру, а з іншого у нього є гачок. За рахунок своїй нерівномірній або вигнутій формі, блешні у воді коливаються збоку на бік. Представлені в нас види блешень славляться своєю ефективністю. Вони підходять під різні погодні умови і водойми. Блешня, що коливається є високоефективним і недорогим способом зловити великого хижака. Про всяк випадок завжди можна купити пару-трійку штук таких блешень, не переживаючи про зачепи в коряжнику. Перед іншими приманками коливалки мають такі плюси:

  1. Чудова дальність закидання.
  2. Універсальність приманки (клюють на неї майже всі хижаки).
  3. Нескладне управління, тому підійдуть навіть початківцям рибалкам.

 Блешні прекрасно проявляються при лові щуки, окуня, головня. Займають окреме місце в цьому списку блешні для форелі. На  "колебалки" невеликих розмірів може звернути увагу і мирна риба. Основний привертаючий фактор в блешні, що коливається – це її блиск. Крім того, такі приманки мають велику результативність в прозорій і чистій воді. Не залишить байдужим хижака і траєкторія руху блешні.

У нас ви в будь-який зручний час можете купити коливаючі блешні для найрізноманітніших способів упіймання риби. Можете віддати перевагу легким і компактним моделям, а можете зупинити свій вибір на великих і важких «колебалках».

В категорії немає товарів